Přehled E-shopů

Chceš začít sháčkováním a nevíš, kde koupit klubíčka? Nebo už naopak nějakou dobu háčkuješ, ale hledáš konkrétní klubíčko, nebo nějaký e-shop, který bude mít větší výběr přízí, než má kamenná galanterie ve tvém městě?

V tomto článku najdeš hned několik e-shopů, které jsou ověřené, spolehlivé a já ráda se k nim vracím pro materiál na mé tvoření. 

Mnou ověřené e-shopy s velkým výběrem sortimentu

U žádného z těchto e-shopů určitě nešlápneš vedle. Pokud hledáš nějakou konkrétní přízi, tak to by v tom byl čert, abys ji alespoň na jednom z nich nenašla.

 Tip: Pokud plánuješ větší nákup projdi si e-shopy ze seznamu. Ceny se často liší a zatímco na jednom jsou levné příze značky Alize na jiném zase naopak příze od Yarn Art. Navíc jednotlivé e-shopy mívají různé nárazové slevy a akce na doprau zdarma. Při nákupu většího množství klubíček a materiálu tak můžeš i dost ušetřit.

Moje Galanterka

Moje Galanterka je moje první volba, když si chci koupit nová klubíčka. Líbí se mi jejich kategorie šňůr přízí na šátky, dna na košíky, anebo pomůcek pro háčkované hračky, či kabelky. Snadno se tak dostanu k tomu, co sháním.

Moje Galanterka má super rychlé dodání. Když objednám balík během dopoledne, pak mi často zásilka dojde hned následující pracovní den. Balíčky posílají v krásných růžových pytlích a uvnitř najdu vždycky alespoň malý dáreček v podobě různých knoflíčků, označovačů, nebo třeba cedulek hand made.

PS: Pro účastníky mého online kurzu Háčkovaných hraček pro začátečníky nabízím slevový kód na 8% slevu z nákupu materiálu do kurzu.

Věřím, že spoustu ze zmíněných e-shopů znáš, a už u nich nakupuješ. Pokud však s háčkováním teprve začínáš a nevíš, co si vlastně pořídit. Přečti si článek Co a kde si pořídit, když se chci naučit háčkovat.

Pokud bys potřebovala s čímkoliv poradit zeptej se mě v mé facebookové skupině Kouzelný svět háčkování. Stačí dotaz napsat na zeď. Ráda ti poradím.

S háčkem a klubíčkem v srdci

Ježina

Sdílej článek s přáteli: