Přehled E-shopů

Chceš začít sháčkováním a nevíš, kde koupit klubíčka? Nebo už naopak nějakou dobu háčkuješ, ale hledáš konkrétní klubíčko, nebo nějaký e-shop, který bude mít větší výběr přízí, než má kamenná galanterie ve tvém městě?

V tomto článku najdeš hned několik e-shopů, které jsou ověřené, spolehlivé a já ráda se k nim vracím pro materiál na mé tvoření. 

Mnou ověřené e-shopy s velkým výběrem sortimentu

U žádného z těchto e-shopů určitě nešlápneš vedle. Pokud hledáš nějakou konkrétní přízi, tak to by v tom byl čert, abys ji alespoň na jednom z nich nenašla.

 Tip: Pokud plánuješ větší nákup projdi si e-shopy ze seznamu. Ceny se často liší a zatímco na jednom jsou levné příze značky Alize na jiném zase naopak příze od Yarn Art. Navíc jednotlivé e-shopy mívají různé nárazové slevy a akce na doprau zdarma. Při nákupu většího množství klubíček a materiálu tak můžeš i dost ušetřit.

Moje Galanterka

Moje Galanterka je moje první volba, když si chci koupit nová klubíčka. Líbí se mi jejich kategorie šňůr přízí na šátky, dna na košíky, anebo pomůcek pro háčkované hračky, či kabelky. Snadno se tak dostanu k tomu, co sháním.

Moje Galanterka má super rychlé dodání. Když objednám balík během dopoledne, pak mi často zásilka dojde hned následující pracovní den. Balíčky posílají v krásných růžových pytlích a uvnitř najdu vždycky alespoň malý dáreček v podobě různých knoflíčků, označovačů, nebo třeba cedulek hand made.

PS: Pro účastníky mého online kurzu Háčkovaných hraček pro začátečníky nabízím slevový kód na 8% slevu z nákupu materiálu do kurzu.

Věřím, že spoustu ze zmíněných e-shopů znáš, a už u nich nakupuješ. Pokud však s háčkováním teprve začínáš a nevíš, co si vlastně pořídit. Přečti si článek Co a kde si pořídit, když se chci naučit háčkovat.

Pokud bys potřebovala s čímkoliv poradit zeptej se mě v mé facebookové skupině Kouzelný svět háčkování. Stačí dotaz napsat na zeď. Ráda ti poradím.

S háčkem a klubíčkem v srdci

Ježina

Sdílej článek s přáteli:

Návod na podzimní háčkovanou deku do kočárku

Návod na podzimní háčkovanou deku do kočárku

Háčkovaná deka ze čtverců nemusí být vždy jen se srdíčky. Pokud se tvé miminko narodilo na podzim, můžeš použít podzimní motivy. Pokaždé když pak deku uvidíš si vybavíš, právě toto období, jak si vozila své miminko v kočárku zakryté háčkovanou dekou od maminky....

6 Tipů co dělat, aby při háčkování háček nevrzal

6 Tipů co dělat, aby při háčkování háček nevrzal

Určitě to znáš taky. Je letní večer a ty se po upachtěném dni těšíš na svou chvilku s háčkem. Sedneš k televizi. Vezmeš si svůj rozpracovaný projekt a najednou…. Skříp, skříp…. Háček vrže, až je to slyšet a příze drhne, že z toho člokvěk šílí a háček raději odloží. ...

Jak dopřát svému tělu pohodlí při háčkování

Jak dopřát svému tělu pohodlí při háčkování

Naše tělo nebylo stvořeno k tomu, aby trávilo většinu času v sedě nad jednou činností. Naši předci museli být neustále v pohybu. Oproti tomu my, když si dnes chceme popovídat, nebo máme hlad, jsme schopni tuto potřebu napravit z pohodlí domova po telefonu. A to je ten...