Kurz háčkovaných hraček

Objev se mnou kouzelný svět háčkovaných hraček.

Krok po kroku tě provedu základy. Díky praktickým tipům z praxe se vyhneš začátečnickým chybám a už tvůj první výrobek bude stát za to.

Líbí se ti háčkované hračky, ale nemáš odvahu se do nich pustit?

Zdají se ti příliš obtížné?

Nevíš jaký materiál zvolit a čím začít?

Získej přístup do kurzu háčkované hračky pro začátečníky, ve kterém ti pomůžu zorientovat se v základních technikách háčkovaných zvířátek. Navrch přidám spoustu tipů a vychytávek, díky kterým si do budoucna poradíš s většinou návodů na háčkované hračky.

Naučit se háčkovat hračky, může být opravdu snadné, když ti někdo ukáže jak na to a jakých chyb se vyvarovat.

Máš kolem sebe spoustu dětí a nechceš jim dávat neosobní dárky a tuctové plyšáky, kterých už tak mají plný pokojíček?

Chceš jim raději dát něco osobního a zcela vyjímečného? Co takhle jim vlastnoručně uháčkovat hračku v oblíbených barvách, nebo se časem proháčkovat k jejich oblíbeným postavičkám?

Přesně proto je tu tento kurz, který ti umožní propojit tvou kretivitu a vášeň pro tvoření rukama s láskou, kterou cítíš ke své rodině.

Co se v kurzu naučíš

Lekce 1

Materiál na háčkování hraček

Lekce 2

Základní principy a čtení v návodech

Lekce 3

Háčkování do kruhu

Lekce 4

Neviditelné ubírání a ukončování práce

Lekce 5

Začínáme háčkovat – hlava

Lekce 6

Střídání barev a háčkování končetin

Lekce 7

Sešívání hraček

Lekce 8

Vyšívání detailů obličeje

Pokud jsi zvědavá, jak to v kurzu vypadá, můžeš se do něj nakouknout tady.

PS: V lekci 4 je pro tebe zpřístupněné video o neviditelném ubírání, které je pro háčkování hraček jednou z nejdůležitějších technik.

Výhody kurzu

Ušetřím ti čas za hledání na internetu

Nultá lekce pro úplné začátečníky, kteří drží háček poprvé v ruce

Vše ti detailně vysvětlím krok za krokem

Díky titulkům ve videích můžeš studovat, i když už doma všichni spí

Můžeš se mě na cokoliv, kdykoliv zeptat

K videím se můžeš kdykoliv vracet po dobu 6 měsíců

Jak bude kurz probíhat?

lekcí

minut výuky

měsíců přístup do členské sekce

Kurz bude probíhat v členské sekci, ve které najdeš 8 lekcí, věnovaných základním technikám potřebných k háčkování hraček. V každé lekci je několik krátkých videí. Budeš proto potřebovat zařízení připojené na internet.

V úvodní lekci bude zpřístupněn návod s možností vybrat si jedno ze 4 zvířátek (kočka, pes, králík, medvěd) a pracovní sešit se shrnutím nejdůležitějších informací a prostorem pro tvé poznámky.

V jednotlivých lekcích je vždy několik krátkých videí, která ti pomohou danou techniku pochopit a dál háčkovat samostatně.

V případě jakýchkoliv nejasností se mě můžeš kdykoliv zeptat e-mailem. Odpovídám v řádu několika málo hodin.

Všechny videa budou zpřístupněna najednou po dobu 6 měsíců od zaslání přístupových údajů. Je tedy jen na tobě, v jakém tempu kurz absolvuješ.

Návod, pracovní sešit i bonusové pdf materiály si můžeš stáhnout a zůstanou ti i po ukončení kurzu.

Kolik tě to bude stát

Uháčkování mé první hračky, která stála za to, mi tvalo mnoho hodin háčkování, párání a taky zoufalství. Ty díky tomuto kurzu ovládneš háčkování hraček během 5 hodin a uháčkuješ si rovnou 4 zvířátka za méně, než bys dala za večeři pro 2 v oblíbené restauraci.

690 Kč

Platíte v EUR? Přepočítejte si cenu: [woo_multi_currency_layout5]

Bonusy

Sleva na nákup materiálu v MojeGalanterka

Bonusové video: Jak háčkovat do oválu


PDF Přehled anglických pojmů pro háčkované hračky


PDF Převodník velikostí háčků

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit háčkované hračky, zejména pro ty, kdo:

Hračky ještě nikdy neháčkovali, protože neví kde začít, nebo se bojí, že jsou hračky nad jejich háčkovací schopnosti

O hračky se pokusili, avšak nic, co by se dalo věnovat jako dárek, z toho nevzešlo

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, pro které je připravená startovací nultá lekce, ve které se věnuji tomu, jak vůbec háček a přízi držet a jak vlastně začít háčkovat řetízek a krátký sloupek.

Kdo vás kurzem provede

Jmenuji se Martina, ale na internetu vystupuji pod přezdívkou Ježina. Píšu blog o háčkování, kde pomáhám začátečníkům, zorientovat se v kouzelném světě háčkování.

Jsem samouk a háčkování jsem se začala věnovat někdy kolem roku 2015 a úplně jsem mu propadla.

Trvalo mi poměrně dlouho, než jsem se naučila háčkovat tak, aby výrobek byl pěkný a podle mých představ.

Proto jsem se rozhodla mé získané vědomosti předávat dál formou online kurzů háčkování a ušetřit ti tak čas strávený hledáním jednotlivých videí, jak na to.

Co říkají účastnice kurzu?

„Kurz vřele doporučuju všem začátečníkům, kteří by rádi konečně pochopili základní techniky háčkování zvířátek. Byla jsem trochu skeptická, zda mi kurz pomůže a budu schopná hračku dokončit, ale videa jsou srozumitelná, návodná a pochopila jsem všechny potřebné techniky. Nyní už si troufnu i na hračky podle jiných návodů. Určitě stojí za vynaložené peníze a jsem za celý kurz moc vděčná.“

Míša Tomanová

„Z kurzu jsem nadšená. Už dlouho jsem chtěla hračku uháčkovat, ale neměla jsem tu správnou motivaci se prokousávat návody. Pomohly mi podrobně popsané a natočené postupy. Jen ze čteného textu bych některé věci hned nepochopila, čekalo by mě asi hodně párání. Vše je pěkně pohromadě. Navíc jsem se mohla na videa podívat, kdykoli jsem potřebovala, podle mých časových možností.“

Marta Frydrychová

„Jako téměř úplný začátečník, který dřív zvládnul uháčkovat maximálně deku, si nemohu kurz vynachválit. Informace jsou jasné a popsané tak skvěle, že i člověk, který není moc zručný jako já, to zvládne. A to, že jsem během kurzu zjistila, že jsem těhotná, tak to pro mě byla ještě větší motivace, že si sama uháčkuju první hračku pro mého budoucího prcka – snad se povedla a přinese nám štěstí :-)“

Věra Zdražilová

„Moc děkuji Martině za velmi pěkně vedený a velice hezky připravený kurz háčkování hraček. Před kurzem jsem byla úplný začátečník, měla jsem obavy, jak mi to všechno půjde…ale paráda, videa byla srozumitelná, všechny kroky byly pečlivě teoreticky i prakticky vysvětleny. Moc se těším na další navazující kurz.“

Barbora Sudková

„Kurz Ježiny je velmi srozumitelný. S jeho pomocí uháčkuje i ten největší „motal“ krásnou hračku, se kterou rozzáří nejen dětský obličej.“

Petra Svobodová Šťastná

„Děkuji Ježině za skvělý videokurz háčkovaných hraček. Začala jsem kočičkou pro vnučku, ale podle stejného návodu (s menší úpravou) se chystám na pejska, či medvídka. Mám ohromnou radost, je to má první hračka. Videa jsou i pro začátečníky srozumitelná, jednoduše vysvětlená od začátku ,kterým je magické očko, až po vyšití čumáčku. Paní Ježina je velmi příjemná a trpělivá :-)“

Šárka Dvořáková

Chceš se už konečně naučit háčkovat hračky?