Vlastní design háčkovaných hraček

690,00 

Platíte v EUR? Přepočítejte si cenu: [woo_multi_currency_layout5]

Kurz háčkovaných hraček

Objev kouzelný svět háčkovaných hraček

Získej přístup do kurzu háčkované hračky pro začátečníky, ve kterém ti pomůžu zorientovat se v základních technikách háčkovaných zvířátek. Navrch přidám spoustu tipů a vychytávek, díky kterým si do budoucna poradíš s většinou návodů na háčkované hračky.

Naučit se háčkovat hračky, může být opravdu snadné, když ti někdo ukáže jak na to a jakých chyb se vyvarovat.

Každý z nás má kolem sebe spoustu dětí. Ať už se jedná o vlastní rodinu- děti, vnoučata, synovce a neteře, nebo o děti našich přátel, sousedů, spolužáků apod.

Každou chvíli se proto naskytne nějaká příležitost v podobě Vánoc, narozenin, nebo třeba konce školního roku, kdy bychom chtěly dětem dát nějaký dárek.

Nejhezčí dárky bývají ty ručně vyrobené, protože jimi člověk dává i kousek svého srdce.

Co se v kurzu naučíš

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit háčkované hračky, zejména pro ty, kdo:

Hračky ještě nikdy neháčkovali, protože neví kde začít, nebo se bojí, že jsou hračky nad jejich háčkovací schopnosti

O hračky se pokusili, avšak nic, co by se dalo věnovat jako dárek, z toho nevzešlo

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, pro které je připravená startovací nultá lekce, ve které se věnuji tomu, jak vůbec háček a přízi držet a jak vlastně začít háčkovat řetízek a krátký sloupek.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude probíhat v členské sekci, ve které najdeš 8 video lekcí, věnovaných základním technikám potřebných k háčkování hraček. Budeš proto potřebovat zařízení připojené na internet.

Na úvodní stránce bude zpřístupněn návod s možností vybrat si jedno ze 4 zvířátek (kočka, pes, králík, medvěd) a pracovní sešit se shrnutím nejdůležitějších informací a prostorem pro tvé poznámky.

V jednotlivých lekcích je vždy video, které ti pomůže danou techniku pochopit a dál háčkovat samostatně.

Všechny videa budou zpřístupněna najednou po dobu 3 měsíců od zaslání přístupových údajů. Je tedy jen na tobě, v jakém tempu kurz absolvuješ.

Návod, pracovní sešit i bonusové pdf materiály si můžeš stáhnout a zůstanou ti i po ukončení kurzu.

Bonusy

Jmenuji se Martina, ale na internetu vystupuji pod přezdívkou Ježina. Píšu blog o háčkování, na kterém se snažím usnadnit začátečníkům, zorientovat se v kouzelném světě háčkování.

Jsem samouk a háčkování jsem se začala věnovat někdy kolem roku 2015 a úplně jsem mu propadla.

Trvalo mi poměrně dlouho, než jsem se naučila háčkovat tak, aby výrobek byl pěkný a podle mých představ.

Proto jsem se rozhodla mé získané vědomosti předávat dál formou online kurzů háčkování a ušetřit ti tak čas strávený hledáním jednotlivých videí, jak na to.

Co říkají účastnice kurzu?

„Kurz vřele doporučuju všem začátečníkům, kteří by rádi konečně pochopili základní techniky háčkování zvířátek. Byla jsem trochu skeptická, zda mi kurz pomůže a budu schopná hračku dokončit, ale videa jsou srozumitelná, návodná a pochopila jsem všechny potřebné techniky. Nyní už si troufnu i na hračky podle jiných návodů. Určitě stojí za vynaložené peníze a jsem za celý kurz moc vděčná.“

„Z kurzu jsem nadšená. Už dlouho jsem chtěla hračku uháčkovat, ale neměla jsem tu správnou motivaci se prokousávat návody. Pomohly mi podrobně popsané a natočené postupy. Jen ze čteného textu bych některé věci hned nepochopila, čekalo by mě asi hodně párání 😀  Vše je pěkně pohromadě. Navíc jsem se mohla na videa podívat, kdykoli jsem potřebovala, podle mých časových možností.“

„Jako téměř úplný začátečník, který dřív zvládnul uháčkovat maximálně deku, si nemohu kurz vynachválit. Informace jsou jasné a popsané tak skvěle, že i člověk, který není moc zručný jako já, to zvládne. A to, že jsem během kurzu zjistila, že jsem těhotná, tak to pro mě byla ještě větší motivace, že si sama uháčkuju první hračku pro mého budoucího prcka – snad se povedla a přinese nám štěstí :-)“

„Moc děkuji Martině za velmi pěkně vedený a velice hezky připravený kurz háčkování hraček. Před kurzem jsem byla úplný začátečník, měla jsem obavy, jak mi to všechno půjde…ale paráda, videa byla srozumitelná, všechny kroky byly pečlivě teoreticky i prakticky vysvětleny. Moc se těším na další navazující kurz.“

„Kurz Ježiny je velmi srozumitelný. S jeho pomocí uháčkuje i ten největší „motal“ krásnou hračku, se kterou rozzáří nejen dětský obličej.“

„Děkuji Ježině za skvělý videokurz háčkovaných hraček. Začala jsem kočičkou pro vnučku, ale podle stejného návodu (s menší úpravou) se chystám na pejska, či medvídka. Mám ohromnou radost, je to má první hračka. Videa jsou i pro začátečníky srozumitelná, jednoduše vysvětlená od začátku ,kterým je magické očko, až po vyšití čumáčku. Paní Ježina je velmi příjemná a trpělivá :-)“

690,00 

Platíte v EUR? Přepočítejte si cenu: [woo_multi_currency_layout5]