Háčkovací adventní kalendář 2022

 

Pojďme si spolu každý den užít chvilku klidu samy pro sebe. Pěkně jak to máme rády, tedy s háčkem v ruce.

Adventní kalendář háčkování

Ahoj,

aby sis užila předvánoční čas, připravila jsem pro tebe adventní kalendář, ve kterém najdeš každý den návod na drobnost s vánoční tématikou. Návody jsou zdarma a jsou tvořeny tak, aby je pochopil i začátečník. Navíc budu po celou dobu k dispozici ve Facebookové skupině Kouzelný svět háčkování, kde ráda odpovím na všechny případné dotazy.

Pro získání přístupu k návodům zdarma z adventního kalendáře se stačí přihlásit pomocí formuláře na konci této stránky.

Co v kalendáři najdeš?

Návody na háčkované vánoční ozdoby. Už teď ti mohu prozradit, že mám připravený návod na háčkovaného anděla, na malý háčkovaný stromeček a několik vánočních ozdob na pověšení.

Mnohé návody jsou opravdu jen takovou rychlovkou a můžeš je využít nejen jako vánoční dekoraci do bytu, ale i jako pozornost pro své kolegy v práci.

adventní kalendář s návody na vánoční háčkování

Jak adventní kalendář funguje?

Poté co se pomocí formuláře na konci této stránky zapíšeš do adventního kalendáře, získáš přístup do členské sekce, kde se ti od 1. do 24.12.2022 objeví každý den 1 nový návod.

Abys nemusela sama myslet na to, kdy a kde návody hledat, dojde ti každý den na e-mail upozornění, že je zpřístupněn nový návod i s odkazem, kde si jej můžeš stáhnout.

Návody jsou ve formátu pdf a celý kalendář bude otevřen až do konce ledna 2023. Takže budeš mít dost času, se ke kalendáři vrátit a postahovat si návody, které se ti líbí, i po Vánocích.

P. S.: Kromě slíbených 24 návodů mám pro tebe nachystaných i několik překvapení. Ale o co jde, se dozvíš až ve správnou chvíli.

 

.

Pokud bys potřebovala s čímkoliv poradit zeptej se mě v mé facebookové skupině Kouzelný svět háčkování. Stačí dotaz napsat na zeď. Ráda ti poradím.

S háčkem a klubíčkem v srdci

Ježina